Otrdien izšķirošā spēle starp “BK Valmiera” un “LU”

23APR_BK_Valmiera_1_4_PLAYOFFOtrdien, 23.aprīlī plkst. 18:30, Vidzemes Olimpiskajā centrā notiks izšķirošā spēle starp „BK Valmiera” un principiālajiem pretiniekiem „LU”. LBL ceturtdaļfinālā jāspēlē līdz divām uzvarām, pagaidām bilance starp abām komandām ir neizšķirta (1:1).

Pirmajā spēlē, kas norisinājās 17.aprīlī Valmierā, „BK Valmiera” piedzīvoja zaudējumu par vienu punktu pagarinājuma noslēgumā (93:94), savukārt pārliecinoši uzvarēja (80:68) „LU” Rīgā. Šodien abas komandas cīnīsies par iespēju spēlēt pusfinālā pret „BK Ventspils”.

23.aprīlī Vidzemes Olimpiskajā centrā gaidāma īpaša play off atmosfēra. Basketbola spēli uzsākot, gan līdzjutējiem, gan spēlētājiem oriģināls Baibas Rancānes Latvijas valsts himnas solo izpildījums, kā arī spēles atklāšanā – šovs sadarbībā ar Valmieras Drāmas teātra aktieriem, Aigaru Apini un Rihardu Jakovelu! Pēc uzvaras doties palīdzēs arī mūsu atraktīvās karsējmeitenes, kuras bijušas kopā ar mums jau visu sezonu!

Starplaika pārtraukumā SPORTLAND konkurss ikvienam apmeklētājam ar vērtīgām balvām. Mazākiem spēles līdzjutējiem iespējams uzzīmēt un izkrāsot savu mīļāko basketbolistu, kā arī atstāt sveicienu uz “Novēlējuma sienas”.

Atceries, ka uz spēli vari doties bezmaksas ar mūsu norīkotu autobusu, kurš gan aizvedīs, gan atvedīs:
Autobusa maršruts: plkst. 17.55 Stacija, virzienā uz pilsētas centru (piestājot visās pieturās) un galapunkts plkst. 18.10 Vidzemes Olimpiskais centrs. Pēc spēles autobuss basketbola fanus nogādās arī uz mājām – plkst. 20.15 sāksies pasažieru iekāpšana un  plkst. 20.25 autobuss aties no Vidzemes Olimpiskā centra virzienā uz Staciju.

Tiekamies Vidzemes Olimpiskajā centrā, kur gaidāma viena no sezonas svarīgākajām spēlēm!